2012. április 23., hétfő

Vetettem

hagymát, vöröshagymát, sonkahagymát, patisszont, tököt, répát, satöbbit, és olyan izomlázam van, hogy mindjárt megbolondulok.
A nap fénypontja az volt, hogy amikor kész lettem a kb. 20 sorral, akkor a gyerekem minden sor elejéről kihúzta a jelölőtáblát, így most halványlila gőzöm sincs, hogy melyikben mi van.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése