Nos, a 4. év a gyümölcsökről és a virágokról szól, ezekhez kötődik. Állítólag azért, mert ekkorra már biztos hoznak gyümölcsöt a 4 évvel korábban ültetett fák ( a mi gyümölcsünk ma megint pofánverte Márkot a bölcsiben, ehh, no de virágozzék minden virág!)
Tehát:
- hagyományos megközelítésben a gyümölcs, virág a fő téma,
- a modern értelmezés szerint a len és a selyem,
- az alternatív értelmezés szerint a háztartási eszközöké ez az év,
- a fő virág pedig a muskátli.
A muskátlival beültetett teraszon kell gyümölcspürés - fehér rumos koktált iszogatnom lenruhában, miközben az új, krémszínű Kitchen Aid gépemet nézem?? Okéééééé!!











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése