2012. április 25., szerda

Na ma már tényleg kiviszem a fényképezőt és készítek fotókat


  • az elültetett eperpalántákról
  • a kibújt salátalavélkékről
  • a jó kis ültetőasztalomról
  • a virágzó cseresznyefáról 
  • a sok kis sárgabarack kezdeményről
vagyis mindarról, amiről fogalmam nem volt eddig, hogy ennyire fontossá válhat és ennyi örömet ad. Basszus, nagyon-nagyon jó!


Egy csomó icipici cserép maradt  a garázsban, nem tudtam, mire is használhatnám. Hát, most már tudom. 

 Ma pedig elültetem a zsázsát, veszek fehér műanyag cserepeket (maradt egy nem túl szép, de annál hasznosabb virágállvány, úgy döntöttem, hogy fűszernövények laknak majd benne).


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése