2012. április 27., péntek

Burkolják az alsó tárolót,

hivatalosan spájz lesz a neve, nem hivatalosan lesz benne egy takarítósarok is: egy ikeás gardróbszekrény ugyanis nem fér be a gardróbba.





Jó sok tároló kosárra lesz szükségem, az én választásom most ilyenre esett. Fehérben.

Jysk



Ilyet pedig varrni fogok a kézimunka/hobbyszekrény belsejére, a tisztítószeres szekrénybe és úgy nagyjából minden szekrény belsejébe: a körúton van egy remek méterárubolt, ott veszek majd erős anyagot hozzá. Talán holnap, ha nyitva van.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése