2012. április 28., szombat

Sok rossz tulajdonságom van. Például


  • iszonyú türelmetlen vagyok. Nagyon nem szeretem a tutyimutyiskodást,a toporgást, az egy helyben szenvedést.
  • nevetségesen rosszul bírom a kialvatlanságot. Komolyan, olyan alvásigényem van, hogy az elképesztő.
  • ... és legalább ilyen rosszul bírom a  bizonytalanságot. Inkább legyen biztosan rossz, hogy tovább tudjak lépni.
  • hihetetlen agresszió tör ki belőlem, ha a szeretteimet bármi baj fenyegeti. És a bármi bajt egy dilettáns/unatkozó/nemtörődöm orvosban maximálisan fel tudom fedezni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése