2012. június 15., péntek

Csak

... csak lófráltam, lődörögtem, vásároltam. Vettem egy kicsi lombfésűt (jó lesz majd kitakarítani a sziklakertet). vettem naptejet (most Alverde lesz), és vettem egy nagyon szép ruhát: limezöld és olajzöld, mióta újra közelít a formám valami emberihez, szívesen hordok ruhát.

Elintéztem a gyógyszertárat, vettem fogkrémet és vettem vécészűkítőt is.

Dolgoztam, dolgoztam, dolgoztam.

Megérkezett a 4 új szakácskönyvem: egyszerűen gyönyörűek! Egy tortás, egy sajtos, egy kenyeres és egy joghurtos, gyönyörű mindegyik, alig várom, hogy végre süssek-főzzek belőlük.

Be kell jelentkeznem pedikűröshöz és a kutyát is be kell jelenteni  a kutyakozmetikushoz. B. alszik, ha felkel, irány a játszóház, holnap pedig megint és újra munka, munka és munka, de nagyon remélem, hogy ezen a hétvégén végre valahára lehetőségem lesz egy fél órára kifeküdni a napra, elnyúlni és bodzás limonádét szürcsölgetni.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése