2012. június 18., hétfő

Hétvége

pakolás, állandó pakolás - találkozás két régi ismerőssel - hagyma a kertből és saláta a kertből, petrezselyem a kertből és meggy, meg virág, grillkolbász a kertből (na jó, nem. Az a boltból :D) - Pretty Little Liars maraton ruhahajtogatás közben, zoknipárosítás közben és úgy egyáltalán - megtaláltam a két kedvenc alverde arcstiftemet (még a Matrjoskás sorozatból) - áj láv Ambre Solaire 30SPF olaj - elkezdett a liliom virágozni a kertben, gyönyörű! - elromlott a telefonom - maracujás krémfagyi, ó, helló - szerelembe estem ezzel az órával



Ma pedig:

  • remélem a helyére kerül a sütőszekrény
  • kitakarítom a fürdőszobákat
  • sírok a körömlakkom miatt
  • bevásárolok (vagy nem, lehet, hogy ezt Ádámra hagyom)
  • porszívózás, felmosás
  • lépcsőtakarítás
Ha ez mind megvan, akkor már hulla leszek.
Hulla.

A jó hír, hogy rengeteg hely van (a konyhában is), gyakorlatilag lenn egy konyhányi méretű kamra áll a rendelkezésemre, így a konyhához tartozó kamra méretű kamrát csak az egy-egy tárolásra tudom használni.

Egy kiló liszt, egy kiló cukor, egy csomag tészta és így tovább, lenn pedig halmokban állhat a kaja (utálom, ha üres a polc és nincs miből főzni).

Mit is akartam ezzel? Ja, igen. Hogy így marad hely egy csomó olyan cukiságnak, mint csinos cukortartóba porcukrot és vaníliarudat/fahéjat tenni, és így előkészíteni a kávézáshoz. Ahhoz a kávéhoz, amit a teraszon fogok meginni, és igen, oké, lehet utálni.

... bár ha tudnátok, hogy a teraszon összesen 1 négyzetméternyi szabad hely van, a többit ablakok, sitt és szemét borítja, nem utálnátok annyira. gyakorlatilag szúrja a deszka a sejhajunkat, ha leülünk.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése